astoria i fitness

Szanowni Państwo Informujemy, że od poniedziałku 26 lipca do środy 28 lipca nasz basen (oraz strefa SPA) będzie zamknięty ze względu na przerwę technologiczną i niezbędne do przeprowadzenia prace konserwacyjne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym na Astorii przerwa w działalności obiektu może zostać skrócona do minimum a w jej trakcie odbędą się m.in. przeglądy instalacji, konserwacja urządzeń, sprawdzenie stanu technicznego podbasenia i ruchomego dna. Zachęcamy do korzystania z pływalni w bieżącym tygodniu a następnie o ..

astoria

W minioną niedzielę w Bydgoszczy zakończyły się Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat. Była to pierwsza tak duża impreza organizowana na Astorii - na listach startowych znalazło się kilkuset zawodników z różnych regionów Polski. O wysokim poziomie rywalizacji sportowej może świadczyć fakt, że na naszej pływalni wyśrubowano nowe rekordy Polski w 3 konkurencjach: 50 metrów stylem motylkowym mężczyzn - rekord Polski 18 lat sztafeta 4 x 200 metrów stylem dowolnym kobiet - rekord Polski 17 lat sztafeta 4 x 100 metr ..

astoria i fitness

Od czwartku 15 lipca do niedzieli 18 lipca pływalnia Astoria stanie się areną zmagań dla najzdolniejszych polskich pływaków. Wśród zawodników zakwalifikowanych do Mistrzostw Polski Juniorów 17-18 lat znaleźli się reprezentanci klubów m.in. z Warszawy, Łodzi, Chorzowa, Garwolina czy Raciborza. Nie zabraknie również przedstawicieli województwa kujawsko - pomorskiego i samej Bydgoszczy (pełna lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj ..

fitness

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci Astoria Fitness, miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z operatorem kart FITPROFIT. W ramach wejściówki użytkownicy kart FITPROFIT będą mogli korzystać: z bogatej oferty zajęć FITNESS

astoria

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że w dniach 15-18 lipca br. na basenie Astoria odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat w pływaniu. Będzie to pierwsza ogólnopolska impreza rangi mistrzowskiej na naszym basenie i wezmą w niej udział najbardziej utalentowani zawodnicy z całej Polski. Próbą generalną dla naszego obiektu były Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego, które odbyły się w czerwcu. W zgodnej opinii zawodników, trenerów i organizatorów nasz basen został bardzo dobrze oceniony. Mamy nadzieję, że podobni ..

astoria

Szanowni Państwo informujemy, że we wtorek 6 lipca nie ma dostępnych torów w godzinach 17:00 - 18:00. Przepraszamy za utrudnienia. ..

astoria

UWAGA!!!!! Szanowni Państwo informujemy ,że 28 czerwca (poniedziałek) nie ma wolnych torów w godzinach 16:00-17:00! Przepraszamy za utrudnienia! ..

astoria

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi działalności Basenu Astoria podczas wakacji letnich informujemy, że basen będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zarówno cennik jak i godziny otwarcia pozostają bez zmian, podobnie jak dostępność do wodnego toru przeszkód (tylko w weekendy). W przypadku organizacji imprez czy zgrupowań sportowych będziemy Państwa informować z wyprzedzeniem o dostępności basenu dla użytkowników indywidualnych. Najbliższą imprezą na naszym obiekcie będą Mistrzostwa Polski Juniorów zaplanowane na okres

astoria

Szanowni Państwo, w związku ze zgrupowaniami odbywającymi się na basenie Astoria w weekend 19-20 czerwca dostępność wodnego toru przeszkód będzie ograniczona. W sobotę 19 czerwca tor będzie niedostępny, w niedzielę 20 czerwca tor będzie dostępny od godziny 13:00. Ponadto w niedzielę basen będzie dostępny w godzinach 8:00 - 22:00. ..