astoria

Dużymi krokami zbliża się weekend. Jak zwykle zapraszamy na nasz tor przeszkód. (więcej…) ..

astoria i fitness

Szanowni Państwo informujemy, że w związku z pracami prowadzonymi na sieci ciepłowniczej w dniu 14.09.2022 od godziny 6:00 do godzin wieczornych nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody do naszego obiektu. Pace prowadzone są przez Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. Przepraszamy za wynikające z tego utrudnienia i niedogodności.     ..

astoria

Serdecznie zapraszamy do udziału w WYJĄTKOWYM warsztacie, którego organizatorem jest Kawęcki-Swim Camps. Wrzesień to idealny miesiąc do doskonalenia techniki po przerwie wakacyjnej a w szczególności elementu, który jest bardzo zaniedbywany podczas procesu treningowego a jest nim SKOK STARTOWY! Na pewno nie raz byli Państwo na zawodach i widzieli jak dużo traci się na skoku czy nawrocie a szczególnie na krótszych dystansach jak 50 m czy 100 m. Czasami są to straty nie do odrobienia przez zawodników a to przysparza wiele frustracji po zawodach. Na ten eleme ..

astoria

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów zabawy na naszym wodnym torze przeszkód. (więcej…) ..

astoria i fitness

Od poniedziałku 18 lipca do piątku 22 lipca na pływalni Astoria (oraz w strefie SPA) będzie miała miejsce przerwa technologiczna. W trakcie przerwy odbędą się  przeglądy instalacji, konserwacja urządzeń, sprawdzenie stanu technicznego podbasenia i ruchomego dna. W związku z przerwą w okresie 18-22 lipca nie będzie możliwości skorzystania z basenu oraz strefy SPA. Przerwa nie dotyczy strefy fitness, sali rowerowej i siłowni - tam zajęcia będą odbywały się bez przeszkód, zgodnie z harmonogramem. ..

astoria

W dniach 10 - 12 czerwca br. w Bydgoszczy odbywać się będzie III Międzynarodowy Kongres Ratownictwa Wodnego oraz VI Konferencja Naukowa RESCUE „Stan, perspektywy i rozwój ratownictwa, kultury fizycznej i sportu w XXI wieku".  Jednym z elementów spotkania będzie BYDGOSKI DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA NAD WODĄ, który odbędzie się na basenie Astoria oraz nabrzeżu Brdy przy moście Królowej Jadwigi. Między godziną 15 a 18 na odwiedzających nasz basen będzie czekało wiele atrakcji, m.in. warsztaty z nauki pływania dzieci i niemowląt, p ..

And the Winner is... Centrum Rekreacji Astoria otrzymało statuetkę DEMES - najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży marketingu sportowego w Polsce! (więcej…) ..

Kadra narodowa pod wodzą trenera Piotr Gęgotka przygotowuje się do mistrzostw świata na obiektach Astorii. Na zgrupowaniu stawili się utytułowani zawodnicy, m.in. Radosław Kawęcki, Jakub Majerski, Laura Bernat... Najważniejsze w tym roku zawody odbędą się na przełomie czerwca i lipca w Budapeszcie. (więcej…) ..

Miło nam poinformować, że Centrum Rekreacji Astoria zostało nominowane do kolejnej wyjątkowej nagrody. Tym razem doceniła nas kapituła plebiscytu: Nagrody Biznesu Sportowego. (więcej…) ..