GRAFIK ZAJĘĆ - REZERWACJA ONLINE
Rezerwacja nie jest obowiązkowa! Jest gwarancją miejsca na zajęciach, pod warunkiem stawienia się na nie co najmniej 5 minut przed ich rozpoczęciem!
Aby dokonać rezerwacji, konieczne jest zalogowanie się w STREFIE KLIENTA.
Rezerwację można anulować do 2 godzin przed rozpoczęciem zajęć.
Trzykrotne niestawienie się na zarezerwowane wcześniej zajęcia w ciągu 7 dni bez uprzedniego anulowania rezerwacji, skutkuje zablokowaniem na dokonowanynie rezerwacji przez okres kolejnych 7 dni.
UWAGA! Na zajęcia SPRAWNOŚĆ I PROFILAKTYKA oznaczone kolorem żółtym obowiązuje oddzielny karnet!
poniedziałek 2024-04-15 |
wtorek 2024-04-16 |
środa 2024-04-17 |
czwartek 2024-04-18 |
piątek 2024-04-19 |
sobota 2024-04-20 |
niedziela 2024-04-21 |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 |
TRENING OGÓLNOROZWOJOWY
09:00 - 09:55
ZASTĘPSTWO
55min
info |
MIX BIKE
09:00 - 09:45
Kasia
45min
info |
MIX BIKE
09:00 - 09:45
Kasia
45min
info |
TABATA
09:00 - 09:55
Kasia
55min
info |
BASIC STEP
09:00 - 09:55
Paulina
55min
info |
||
10:00 |
POWER PUMP
10:00 - 10:55
Szymon
55min
info |
ROLLER MOBILITY&STRETCH
10:00 - 11:20
Kasia
80min
info |
CIRCUIT & ABS
10:00 - 10:55
Szymon
55min
info |
||||
11:15 |
SPRAWNOŚĆ I PROFILAKTYKA
11:15 - 12:10
Izabela
55min
info |
AQUA TRENING
11:15 - 12:00
Violetta
45min
info |
SPRAWNOŚĆ I PROFILAKTYKA
11:15 - 12:10
Izabela
55min
info |
AQUA TRENING
11:15 - 12:00
Violetta
45min
info |
SREBRNA JOGA
11:15 - 12:10
Izabela
55min
info |
JOGA
11:15 - 12:45
Bożena
90min
info |
|
11:30 |
MIX BIKE
11:30 - 12:15
Kasia
45min
info |
||||||
16:00 |
JOGA-PODSTAWY
16:00 - 16:55
Izabela
55min
info |
JOGA
16:00 - 16:55
Bożena
55min
info |
|||||
17:00 |
BOOTY SHAPE
17:00 - 17:55
Kasia
55min
info |
TRENING OGÓLNOROZWOJOWY
17:00 - 17:55
ZASTĘPSTWO
55min
info |
JUMPING® FITNESS
17:00 - 17:55
Kasia
55min
info |
TABATA
17:00 - 17:55
Paulina
55min
info |
BOOTY SHAPE
17:00 - 17:55
Paulina
55min
info |
||
17:15 |
POWER BIKE
17:15 - 18:00
Kuba R.
45min
info |
FILIGRANOWI WYTAPIACZE
17:15 - 18:00
Jakub B.
45min
info |
POWER BIKE
17:15 - 18:00
Aleksandra
45min
info |
POWER BIKE
17:15 - 18:00
Adam
45min
info |
POWER BIKE
17:15 - 18:00
Kuba R.
45min
info |
||
18:10 |
POWER PUMP
18:10 - 19:05
Kasia
55min
info |
ZDROWY KRĘGOSŁUP
18:10 - 19:05
ZASTĘPSTWO
55min
info |
TOTAL SHAPE
18:10 - 19:05
Kasia
55min
info |
POWER PUMP
18:10 - 19:05
Paulina
55min
info |
MOBILITY ROLLER
18:10 - 19:05
Paulina
55min
info |
||
18:30 |
POWER BIKE
18:30 - 19:15
Kuba R.
45min
info |
MIX BIKE
18:30 - 19:15
ODWOŁANE
|
ABC BIKE
18:30 - 19:15
Maria
45min
info |
POWER BIKE
18:30 - 19:15
Adam
45min
info |
POWER BIKE
18:30 - 19:15
Kuba R.
45min
info |
||
19:20 |
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:20 - 20:45
Gosia
85min
info |
DANCE FACTOR 1
19:20 - 20:15
Adam
55min
info |
PILATES
19:20 - 20:45
Gosia
85min
info |
CROSS HIIT
19:20 - 19:50
Szymon
30min
info |
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:20 - 20:45
Gosia
85min
info |
||
19:45 |
MIX BIKE
19:45 - 20:30
Zosia
45min
info |
TRI BIKE 60'
19:45 - 20:30
Maria
45min
info |
FILIGRANOWI WYTAPIACZE
19:45 - 20:30
Jakub B.
45min
info |
MIX BIKE
19:45 - 20:30
ODWOŁANE
|
|||
20:00 |
AQUA TRENING
20:00 - 20:45
Szymon
45min
info |
AQUA TRENING
20:00 - 20:45
Violetta
45min
info |
AQUA TRENING
20:00 - 20:45
ZASTĘPSTWO
45min
info |
AQUA TRENING
20:00 - 20:45
Szymon
45min
info
DANCE FACTOR 2
20:00 - 20:55
Adam
55min
info |
AQUA TRENING
20:00 - 20:45
ODWOŁANE
|
||
20:30 |
POWER COMBAT
20:30 - 21:00
Adam
30min
info |
||||||
20:50 |
TABATA
20:50 - 21:35
Szymon
45min
info |
ABS PŁASKI BRZUCH
20:50 - 21:20
Gosia
30min
info |
-
09:00 - 09:55
TRENING OGÓLNOROZWOJOWY
ZASTĘPSTWO
-
11:15 - 12:10
SPRAWNOŚĆ I PROFILAKTYKA
Izabela
-
17:00 - 17:55
BOOTY SHAPE
Kasia
-
17:15 - 18:00
POWER BIKE
Kuba R.
-
18:10 - 19:05
POWER PUMP
Kasia
-
18:30 - 19:15
POWER BIKE
Kuba R.
-
19:20 - 20:45
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Gosia
-
19:45 - 20:30
MIX BIKE
Zosia
-
20:00 - 20:45
AQUA TRENING
Szymon
-
20:50 - 21:35
TABATA
Szymon
-
09:00 - 09:45
MIX BIKE
Kasia
-
11:15 - 12:00
AQUA TRENING
Violetta
-
16:00 - 16:55
JOGA-PODSTAWY
Izabela
-
17:00 - 17:55
TRENING OGÓLNOROZWOJOWY
ZASTĘPSTWO
-
17:15 - 18:00
FILIGRANOWI WYTAPIACZE
Jakub B.
-
18:10 - 19:05
ZDROWY KRĘGOSŁUP
ZASTĘPSTWO
-
18:30 - 19:15
MIX BIKE
ODWOŁANE -
19:20 - 20:15
DANCE FACTOR 1
Adam
-
19:45 - 20:30
TRI BIKE 60'
Maria
-
20:00 - 20:45
AQUA TRENING
Violetta
-
20:30 - 21:00
POWER COMBAT
Adam
-
10:00 - 10:55
POWER PUMP
Szymon
-
11:15 - 12:10
SPRAWNOŚĆ I PROFILAKTYKA
Izabela
-
17:00 - 17:55
JUMPING® FITNESS
Kasia
-
17:15 - 18:00
POWER BIKE
Aleksandra
-
18:10 - 19:05
TOTAL SHAPE
Kasia
-
18:30 - 19:15
ABC BIKE
Maria
-
19:20 - 20:45
PILATES
Gosia
-
20:00 - 20:45
AQUA TRENING
ZASTĘPSTWO
-
20:50 - 21:20
ABS PŁASKI BRZUCH
Gosia
-
09:00 - 09:45
MIX BIKE
Kasia
-
11:15 - 12:00
AQUA TRENING
Violetta
-
16:00 - 16:55
JOGA
Bożena
-
17:00 - 17:55
TABATA
Paulina
-
17:15 - 18:00
POWER BIKE
Adam
-
18:10 - 19:05
POWER PUMP
Paulina
-
18:30 - 19:15
POWER BIKE
Adam
-
19:20 - 19:50
CROSS HIIT
Szymon
-
19:45 - 20:30
FILIGRANOWI WYTAPIACZE
Jakub B.
-
20:00 - 20:45
AQUA TRENING
Szymon
-
20:00 - 20:55
DANCE FACTOR 2
Adam
-
11:15 - 12:10
SREBRNA JOGA
Izabela
-
17:00 - 17:55
BOOTY SHAPE
Paulina
-
17:15 - 18:00
POWER BIKE
Kuba R.
-
18:10 - 19:05
MOBILITY ROLLER
Paulina
-
18:30 - 19:15
POWER BIKE
Kuba R.
-
19:20 - 20:45
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Gosia
-
19:45 - 20:30
MIX BIKE
ODWOŁANE -
20:00 - 20:45
AQUA TRENING
ODWOŁANE
-
09:00 - 09:55
TABATA
Kasia
-
10:00 - 11:20
ROLLER MOBILITY&STRETCH
Kasia
-
11:30 - 12:15
MIX BIKE
Kasia
-
09:00 - 09:55
BASIC STEP
Paulina
-
10:00 - 10:55
CIRCUIT & ABS
Szymon
-
11:15 - 12:45
JOGA
Bożena