Wersja domyślna Wysoki kontrast

GRAFIK ZAJĘĆ - REZERWACJA ONLINE

Rezerwacja nie jest obowiązkowa! Jest gwarancją miejsca na zajęciach, pod warunkiem stawienia się na nie co najmniej 5 minut przed ich rozpoczęciem!

Aby dokonać rezerwacji, konieczne jest zalogowanie się w STREFIE KLIENTA.

Rezerwację można anulować do 2 godzin przed rozpoczęciem zajęć.

Trzykrotne niestawienie się na zarezerwowane wcześniej zajęcia w ciągu 7 dni bez uprzedniego anulowania rezerwacji, skutkuje zablokowaniem na dokonowanynie rezerwacji przez okres kolejnych 7 dni.

UWAGA! Na zajęcia SPRAWNOŚĆ I PROFILAKTYKA oznaczone kolorem żółtym obowiązuje oddzielny karnet!

 

 



  poniedziałek
2024-07-15
wtorek
2024-07-16
środa
2024-07-17
czwartek
2024-07-18
piątek
2024-07-19
sobota
2024-07-20
niedziela
2024-07-21
09:00
TRENING OGÓLNOROZWOJOWY
09:00 - 09:55
Michalina
55min
info 
MIX BIKE
09:00 - 09:45
Kasia
45min
info 
MIX BIKE
09:00 - 09:45
Kasia
45min
info 
TABATA
09:00 - 09:55
Kasia
55min
info 
BASIC STEP
09:00 - 09:55
Paulina
55min
info 
10:00
POWER PUMP
10:00 - 10:55
Szymon
55min
info 
ROLLER MOBILITY&STRETCH
10:00 - 11:20
Kasia
80min
info 
CIRCUIT & ABS
10:00 - 10:55
Paulina
55min
info 
11:15
SPRAWNOŚĆ I PROFILAKTYKA
11:15 - 12:10
Izabela
55min
info 
AQUA TRENING
11:15 - 12:00
Violetta
45min
info 
SPRAWNOŚĆ I PROFILAKTYKA
11:15 - 12:10
Izabela
55min
info 
AQUA TRENING
11:15 - 12:00
Violetta
45min
info 
SREBRNA JOGA
11:15 - 12:10
Izabela
55min
info 
JOGA
11:15 - 12:45
Izabela
90min
info 
16:00
JOGA-PODSTAWY
16:00 - 16:55
Irmina
55min
info 
JOGA
16:00 - 16:55
Irmina
55min
info 
17:00
BOOTY SHAPE
17:00 - 17:55
Kasia
55min
info 
TRENING OGÓLNOROZWOJOWY
17:00 - 17:55
Michalina
55min
info 
JUMPING® FITNESS
17:00 - 17:55
Kasia
55min
info 
TABATA
17:00 - 17:55
Paulina
55min
info 
BOOTY SHAPE
17:00 - 17:55
Krystian
55min
info 
17:15
POWER BIKE
17:15 - 18:00
Kuba R.
45min
info 
POWER BIKE
17:15 - 18:00
Adam
45min
info 
18:10
POWER PUMP
18:10 - 19:05
Kasia
55min
info 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
18:10 - 19:05
Michalina
55min
info 
TOTAL SHAPE
18:10 - 19:05
Kasia
55min
info 
POWER PUMP
18:10 - 19:05
Paulina
55min
info 
TABATA
18:10 - 19:05
Krystian
55min
info 
18:30
POWER BIKE
18:30 - 19:15
Kuba R.
45min
info 
MIX BIKE
18:30 - 19:15
Marta
45min
info 
EASY BIKE
18:30 - 19:15
Marta
45min
info 
POWER BIKE
18:30 - 19:30
Jakub B.
60min
info 
19:20
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:20 - 20:45
Gosia
85min
info 
DANCE FACTOR
19:20 - 20:15
Adam
55min
info 
PILATES
19:20 - 20:45
Gosia
85min
info 
CROSS HIIT
19:20 - 19:50
Szymon
30min
info 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:20 - 20:45
19:45
MIX BIKE
19:45 - 20:30
Zosia
45min
info 
20:00
AQUA TRENING
20:00 - 20:45
Szymon
45min
info 
AQUA TRENING
20:00 - 20:45
Violetta
45min
info 
AQUA TRENING
20:00 - 20:45
Michalina
45min
info 
AQUA TRENING
20:00 - 20:45
Szymon
45min
info 
AQUA TRENING
20:00 - 20:45
Krystian
45min
info 
20:50
TABATA
20:50 - 21:35
Szymon
45min
info 
ABS PŁASKI BRZUCH
20:50 - 21:20
Michalina
30min
info 
poniedziałek 15.07.2024
  • 09:00 - 09:55

    TRENING OGÓLNOROZWOJOWY

    Michalina

  • 11:15 - 12:10

    SPRAWNOŚĆ I PROFILAKTYKA

    Izabela

  • 17:00 - 17:55

    BOOTY SHAPE

    Kasia

  • 17:15 - 18:00

    POWER BIKE

    Kuba R.

  • 18:10 - 19:05

    POWER PUMP

    Kasia

  • 18:30 - 19:15

    POWER BIKE

    Kuba R.

  • 19:20 - 20:45

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Gosia

  • 19:45 - 20:30

    MIX BIKE

    Zosia

  • 20:00 - 20:45

    AQUA TRENING

    Szymon

  • 20:50 - 21:35

    TABATA

    Szymon

wtorek 16.07.2024
  • 09:00 - 09:45

    MIX BIKE

    Kasia

  • 11:15 - 12:00

    AQUA TRENING

    Violetta

  • 16:00 - 16:55

    JOGA-PODSTAWY

    Irmina

  • 17:00 - 17:55

    TRENING OGÓLNOROZWOJOWY

    Michalina

  • 18:10 - 19:05

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Michalina

  • 18:30 - 19:15

    MIX BIKE

    Marta

  • 19:20 - 20:15

    DANCE FACTOR

    Adam

  • 20:00 - 20:45

    AQUA TRENING

    Violetta

środa 17.07.2024
  • 10:00 - 10:55

    POWER PUMP

    Szymon

  • 11:15 - 12:10

    SPRAWNOŚĆ I PROFILAKTYKA

    Izabela

  • 17:00 - 17:55

    JUMPING® FITNESS

    Kasia

  • 18:10 - 19:05

    TOTAL SHAPE

    Kasia

  • 18:30 - 19:15

    EASY BIKE

    Marta

  • 19:20 - 20:45

    PILATES

    Gosia

  • 20:00 - 20:45

    AQUA TRENING

    Michalina

  • 20:50 - 21:20

    ABS PŁASKI BRZUCH

    Michalina

czwartek 18.07.2024
  • 09:00 - 09:45

    MIX BIKE

    Kasia

  • 11:15 - 12:00

    AQUA TRENING

    Violetta

  • 16:00 - 16:55

    JOGA

    Irmina

  • 17:00 - 17:55

    TABATA

    Paulina

  • 17:15 - 18:00

    POWER BIKE

    Adam

  • 18:10 - 19:05

    POWER PUMP

    Paulina

  • 19:20 - 19:50

    CROSS HIIT

    Szymon

  • 20:00 - 20:45

    AQUA TRENING

    Szymon

piątek 19.07.2024
  • 11:15 - 12:10

    SREBRNA JOGA

    Izabela

  • 17:00 - 17:55

    BOOTY SHAPE

    Krystian

  • 18:10 - 19:05

    TABATA

    Krystian

  • 18:30 - 19:30

    POWER BIKE

    Jakub B.

  • 19:20 - 20:45

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

  • 20:00 - 20:45

    AQUA TRENING

    Krystian

sobota 20.07.2024
  • 09:00 - 09:55

    TABATA

    Kasia

  • 10:00 - 11:20

    ROLLER MOBILITY&STRETCH

    Kasia

niedziela 21.07.2024
  • 09:00 - 09:55

    BASIC STEP

    Paulina

  • 10:00 - 10:55

    CIRCUIT & ABS

    Paulina

  • 11:15 - 12:45

    JOGA

    Izabela